Asistent/ka obchodního oddělení

Anecoop Praha, s.r.o.

Místo práce
Nové Butovice Praha 13, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Administrativní podpora obchodního týmu (avizace, tvorba etiket, objednávky zboží, kontrola dokumentů apod.)
• Tvorba statistik, přehledů a podkladů pro vedení společnosti, archivace a vyhledávání dokumentů
• Vedení evropské statistiky a podkladů pro měsíční hlášení (př. INTRASTAT, EKOKOM)
• Příležitostné úkoly zadané vedením oddělení
• Kontrola a zpracování objednávek a jiných obchodních dokumentů

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zázemí silné mezinárodní společnosti
• Práce v mladém kolektivu
• Práce v blízkosti metra B - Nové Butovice
• Zajímavé platové ohodnocení
• Využití jazykových znalostí

Informace o náboru

Své životopisy v českém nebo španělském jazyce zasílejte pouze v případě, že splňujete výše uvedené požadavky.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Španělský jazyk - Středně pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Min SŠ vzdělání
• Uživatelskou schopnost práce na PC (s důrazem na práci s programem Excel)
• Komunikativní znalost španělského jazyka podmínkou
• Znalost anglického jazyka výhodou
• Spolehlivost, zodpovědnost, zájem o práci, samostatnost, flexibilitu, pečlivost
• Administrativně schopnou osobnost
• Komunikační a organizační schopnosti výhodou
• Aktivní a pohotovou osobu
• Nástup ihned

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Anecoop Praha, s.r.o. je pobočkou významné španělské společnosti Anecoop S. Coop. zabývající se exportem čerstvého ovoce a zeleniny ze Španělska. V současné době jsme firmou s rozsáhlou mezinárodní klientelou.
ID: 1896093  Datum zveřejnění: 11.10.2014