Obchodní zástupci

ANO..., s.r.o. (MPSV)

Místo práce
K Prádlu 934, 735 35 Horní Suchá, Okres Karviná
plný úvazek
Termín nástupu
2014-08-06
Mzdové podmínky (brutto)
15000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obchodní zástupci (33220)

Pracoviště a kontakty

Firma:ANO..., s.r.o., IČ 25842412
Pracoviště:ANO..., s.r.o. - sídlo, K Prádlu 934/3, 735 35 Horní Suchá

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2014-08-06
Mzdové rozpětí:od 15000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadavky:
" vzdělání SŠ s maturitou;
" praktické zkušenosti a prokazatelné výsledky v oblasti prodeje;
" zkušenosti s prací se zákazníky v maloobchodě a gastronomii;
" schopnost navazovat a rozvíjet dlouhodobé obchodní vztahy;
" výborné komunikativní, vyjednávací a argumentační dovednosti;
" schopnost a ochota učit se novým věcem;
" orientace na výsledek a dosažení stanovených cílů;
" dobrá znalost práce s PC;
" řidičský průkaz C, profesní průkaz;
" časová flexibilita;
Náplň práce:
" rozvoz zboží dle objednávkových listů, ambulantní prodej;
" rozvoj dosavadní spolupráce, vyhledávání obchodních příležitostí a získávání nových zákazníků;
" vytvoření a rozvíjení vztahů v rámci svého klientského portfolia
" jednání s externími přepravci, správa vozového parku a schopnost plánování dopravy
Nabízíme:
" nástupní plat 15 000,- Kč + provize z prodeje a odvoz zboží;
" práci pro stabilní a perspektivní společnost;
" odpovídající a motivující ohodnocení závislé na výsledcích;
" mobilní telefon;
Životopisy zasílat na e-mail

Poslední změna:2014-08-07, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Karviná

číslo volného místa: 7452310763

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou