SAP/ SAP CRM Developer

Anodius CZ, s.r.o.

Praha, vhodné pro uchazeče z regionů:, Okres Benešov, Okres Beroun, Okres Kladno, Praha - východ, Praha - západ, Okres Příbram
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

realizovat technický consulting;
realizovat analýzu a návrh zákaznických řešení;
impmentácia zákaznických řešení;
účast na zákaznických projektech;
příprava zákaznické dokumentace;
školení koncových uživatelů;
realizovat správu a údržbu systémů.

Zaměstnanecké výhody, benefity

flexibilní pracovní doba;
množství benefitů;
termín nástupu dohodou;
atraktivní mzda;
práce v příjemném prostředí a týmu zkušených odborníků;

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

SAP - Expert
ABAP - Expert

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

minimálně 2-letá zkušenost s developmentem v systému SAP
výhodou znalosti OO ABAP, SAP BSP, webu nebo Webdynpro
analytické a procesní myšlení
komunikativnost, flexibilitu, profesionální jednání a vystupování, zodpovědnost
schopnost pracovat samostatně tak i v týmu
mobilita.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme IT konzultační společnost se zaměřením na inovativní korporátní CRM Řešení a Služby, založené na platformách SAP a Salesforce.com.

Slogan společnosti Walk the Talk (slova jsou činy) plně vyjadřuje naši podnkateľskú filozofii a zároveň politiku jakosti, která vychází z hodnot progresivního myšlení, dynamického a účinného přístupu s využitím speciálního know-how nabytého empiricky, přičemž prestiž je pro nás základním stavebním prvkem.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 2192863  Datum zveřejnění: 31.7.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou