Obchodní zástupce

ant PROFITOOLS s.r.o.

Místo práce
Praha, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
ihned
Nabízený plat (hrubého)
27 000 - 45 000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsi mladý, ambiciózní a komunikativní?
Máš technické myšlení ,obchodního ducha a ambice stát se leadrom obchodního tímu?
Chceš být úspěšným a nejlepším ve svém oboru?
Toužíš po změně?
Využij jedinečnou příležitost a pošli nám svůj životopis.

Náplň práce zaměstnance:
1. zodpoveda za plnění plánu prodeje
2. nadřízenému na denní bázi odevzdává repoting své prace
3. Aktivně vyhledává nové obchodní partnery
4. Provádí akviziční činnost
5. Vytváří a průběžně aktualizuje databázi
6. Udržuje a posiluje pozitivní vztahy se stálými zákazníky.
5. Vede obchodní jednání se zákazníky
6. Vypracovává zprávy o výsledcích prodeje
7. Zajišťuje odpovídající technické poradenství pro zákazníky
8. Zachovává mlčenlivost o obchodních aktivitách a údajích společnosti
9. Sleduje dobu splatnosti pohledávek zákazníků
10.Zodpovedá za telefon, auto, PC a svěřených zákazníků

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práce s nejmodernějšími technologiemi
- možnost nadstandardních příjmů
- odborné školeni

Informace o náboru

CV prosíme zasílat na mail : lukas.mati@antprofitools.cz

Telefonické info: +421 907 714 577

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

strojírenství, stavebnictví, řemeslo

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Začátečník (A2) a
Slovenský jazyk - Začátečník (A2)

Počítačové znalosti - uživatel

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Do našeho týmu hledáme kolegu, který se nebojí tvrdý a náročný práce a má chuť být tím nejlepším.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost ant PROFITOOLS s.r.o. je medzinárodní společnost, která dodává profesionální nářadí a nástroje potřebné pro výrobu, průmysl a stavebnictví.
Zastupujeme světové značky nejsilnějších výrobců a poskytujeme jejich služby, záruční a pozáruční servis a technické poradenství.
Působíme na českém, slovenském a maďarském trhu.
Dodáváme kompletní řešení a technologie, svým odběratelům dáváme jistotu, že neztratí náskok před konkurencí.

Příkop 4
602 00 Brno

Kontakt

Poslat společnosti životopis
ID: 1777105   Datum zveřejnění: 25.11.2016