Domácí péče - pečovatel/pečovatelka

Anthoza, s.r.o.

Místo práce
Německo
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády), živnost
Mzdové podmínky (brutto)
1050 - 1450 EUR/měsíc, Žádné zprostředkovatelské poplatky!

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme zaměstnance do domácí péče - pečovatelky do Německa (v současné době hlavně Bavorsko), jedná se o standardní domácí péči o seniory s možností jezdit na turnusy. Nástup IHNED!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Strava i ubytování jsou zcela hrazeny + doprava je hrazena částečně.

Informace o náboru

Podmínkou pro zařazení do výběrového řízení: životopis s fotografií, občanský průkaz, kartička zdravotní pojišťovny, bankovní spojení vč. IBAN a SWIFT. Bez doložení požadovaných dokladů, německý partner uchazeče automaticky vyřazuje z výběrového řízení.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Domácí péče

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Česká společnost Anthoza, s.r.o., sesterská společnost Anthoza 24 Leben und Pflegen zabývající se domácí péčí v Německu (převážně Bavorsko).
ID: 2293129  Datum zveřejnění: 2.9.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1050 - 1450 EUR/měsíc, Žádné zprostředkovatelské poplatky!