Pečovatelka do Německa

Anthoza, s.r.o.

Místo práce
Třtěno 2, 440 01 Chožov, Německo
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
1050 - 1300 EUR/měsíc, Žádné zprostředkovatelské poplatky!

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost Anthoza s.r.o. hledá pečovatelky do Německa (oblast Bavorsko - Mnichov) na 14 ti denní, měsíční nebo dlouhodobé turnusy. Pracovní poměr - Dohoda o provedení práce DPP, strava a ubytování zajištěno. Příplatek na dopravu 2 eura/den. Odměna 1050 - 1300 euro/měsíc.
kontakt pí Gýnová, tel. 777 532 007, email: [email protected]

Informace o náboru

kontakt tel. 777 532 007
anthoza.provoz@post. cz

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
student vysoké školy

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Česká společnost Anthoza, s.r.o., sesterská společnost Anthoza 24 Leben und Pflegen zabývající se domácí péčí v Německu (převážně Bavorsko).
ID: 2926518  Datum zveřejnění: 5.4.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1050 - 1300 EUR/měsíc, Žádné zprostředkovatelské poplatky!