Mechanik - údržbář

ANTOLÍN-CIE CZECH REPUBLIC s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Olomoucká 306, 753 01 Hranice, Okres Přerov
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
17500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Provozní zámečníci, údržbáři (72223)

Pracoviště a kontakty

Firma:ANTOLÍN-CIE CZECH REPUBLIC s.r.o., IČ 01675168
Pracoviště:ANTOLÍN-CIE CZECH REPUBLIC s.r.o. - pracoviště Hranice, Olomoucká 306, Hranice I-Město, 753 01 Hranice 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Třísměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-02-01
Mzdové rozpětí:od 17500 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň práce:
Zajišťování pravidelného a řádného provádění údržby, kontrol a revizí strojů, technických zařízení, dopravních prostředků, přístrojů a nářadí; Stanovení rozsahu opravy a způsobu opravy; Práce s mechanickými, hydraulickými, pneumatickými součástmi; Evidence svěřené části výroby - technika; Řízení dílčích obslužných, nebo pomocných elektrotechnických výrob a a činností

Nabízíme:
Motivující mzdové ohodnocení s pohyblivou složkou mzdy; Balíček firemních benefitů (týden dovolené navíc, stravenky, PŘÍSPĚVEK NA DOPRAVU, 100Kč stravenky...); Stabilní práci na hlavní pracovní poměr; Zázemí v moderním prostředí - nové technologie; Možnost kariérního růstu, dalšího vzdělávání, případně účasti na zajímavých projektech; Spolupráci na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; Možnost nástupu IHNED, nebo po dohodě

Požadujeme:
Střední odborné vzdělání s výučním listem technického směru; nejlépe 2 roky na podobné pozici; (ale i šikovný absolvent); Manuální zručnost, šikovnost, spolehlivost, zodpovědnost, zájem o další vzdělávání

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: [email protected]

Pozn.: Kdykoliv je možné vyplnit si Náborový dotazník na recepci závodu (CT Park Hranice); pohovor však po předchozí domluvě

Místo výkonu práce: ANTOLÍN-CIE CZECH REPUBLIC s.r.o., Olomoucká č.p. 306, 753 01 Hranice 1

Poslední změna:2017-01-14, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hranice

číslo volného místa: 11991880790

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou