Junior konzultant/ka

Anton Krejčí

Místo práce
tř. Svobody 43/39, Olomouc, Olomoucký kraj, Okres Olomouc
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
IHNED
Mzdové podmínky (brutto)
17000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do stabilního pracovního kolektivu hledáme nového kolegu / kolegyni, kteří rádi komunikují s lidmi a chtějí se v tomto směru rozvíjet a získat nové zkušenosti!

Pozice, kterou nabízíme, je vhodná také pro čerstvé absolventy středních či vysokých škol!

Co bude Vaším úkolem:
• péče o svěřený zákaznický kmen
• telefonické a osobní konzultace s koncovým zákazníkem
• optimalizace a rozšiřování služeb
• každodenní komunikace se zákazníky

Přidejte se k nám pokud:
• se nebojíte komunikace s lidmi
• máte příjemné a sebevědomé vystupování
• jste zodpovědný a máte pečlivý přístup k práci
• jste trestně bezúhonní
• oceníte volnou pracovní dobu
• máte řidičský průkaz sk. B (výhodou, nikoli podmínkou)

Pokud Vás tato nabídka zaujala, pošlete nám svůj životopis. Těšíme se na Vás.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám nabízíme:
• očekávaný výdělek od 17 000 Kč měsíčně (čistého)
• flexibilní pracovní dobu
• propracovaný systém zaškolení
• zázemí kanceláře v centru Olomouce
• možnost práce na dohodu nebo ŽL
• zajímavou práci, ve které se nikdy nebudete nudit
• příjemné pracovní prostředí v mladém kolektivu

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Případná praxe v oboru není nutná, je však výhodou.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Zprostředkovatelská a obchodní společnost.

Nabídka portfolia energetických produktů a služeb skupiny INNOGY.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 1604835  Datum zveřejnění: 31.5.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 17000 - 25000 Kč/měsíc