Řidič

APB - PLZEŇ a.s.

Místo práce
Losiná 303, 332 04 Plzeň, Plzeňský kraj, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
22.02.2017
Mzdové podmínky (brutto)
140 Kč/hod. + prémie a odměny

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme řidiče sk. C+E na sklápěcí vozidla, návěsy, těžkou a nadměrnou přepravu. Požadujeme: profesní průkaz, kartu řidiče ,psychotesty, časovou nezávislost. Práce po celé ČR.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme: jistotu práce u ryze české firmy, odborné zaškolení, příspěvek na penzijní připojištění, pravidelný výplatní termín, smlouvu na dobu neurčitou, firemní benefity, omezená možnost ubytování

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Vzdělání v oboru

doprava

Řidičský průkaz

C, E

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Cílem naší společnosti je neustálé zlepšování komplexních služeb pro naše zákazníky. Zemní práce, stavební práce, demolice a další služby poskytujeme již od roku 1991 a od té doby jsme realizovali dlouhou řadu projektů. Využijte našich technologických možností ve svůj prospěch. Provádíme veškeré zemní práce, stavební práce, demolice, nákladní dopravu a přepravu, jeřábnické práce a další, mnohdy zcela ojedinělé a specializované akce.
ID: 2931376  Datum zveřejnění: 14.2.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 140 Kč/hod. + prémie a odměny