It specialista

APEX pro gaming a.s. (MPSV)

Pod Stromovkou 207, 370 01 Litvínovice, Okres České Budějovice
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Technici provozu informačních a komunikačních technologií, technici programátoři (35110)

Pracoviště a kontakty

Firma:APEX pro gaming a.s., IČ 24201294
Pracoviště:APEX pro gaming a.s. pracoviště České Budějovice, Pod Stromovkou 207, Litvínovice, 370 01 České Budějovice 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-12-01
Mzdové rozpětí:od 20000 do 30000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň práce :
o Zajišťování chodu a monitoringu svěřených systémů
o Spolupráce při implementaci nových systémů
o IT podpora uživatelů
o Analýza a řešení incidentů / požadavků
o řízení záloh jednotlivých systémů
- Znalostní předpoklady
o Linux/UNIX - základní znalost prostředí
o Networking - pokročilá správa síťí (routing, switching, firewall - DHCP, DNS, VLAN, WLAN, VPN, NAT atd.)
o MS Windows & Windows Server na administrátorské úrovni výhodou
o Základy Virtualizace serverů - výhodou
o Angličtina - komunikativní znalost
o Řidičský průkaz sk.B
o Analytické uvažování a ochota učit se novým věcem
o Smysl pro zodpovědnost
Nabízíme: služební telefon, notebook; příspěvek na závodní stravování; příspěvek na životní pojištění
Uchazeči o tuto pozici mohou posílat své životopisy na: [email protected]

Poslední změna:2016-11-10, ÚP ČR - kontaktní pracoviště České Budějovice

číslo volného místa: 11706150703

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou