Stavební dělník

APOGEYA a.s. (MPSV)

Místo práce
Husova 358, 419 01 Duchcov, Okres Teplice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
16000 - 20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Kvalifikovaní stavební dělníci hlavní stavební výroby (71195)

Pracoviště a kontakty

Firma:APOGEYA a.s., IČ 28707133
Pracoviště:Husova 358/31, 419 01 Duchcov

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Nižší střední odborné
Pracovní poměr:od 2017-02-01
Mzdové rozpětí:od 16000 do 20000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Jsme stavební firma a nabízíme pracovní poměr - výstavba rodinných domů, pracoviště v okrese Teplice - Duchcov, Kvítkov.
Požadujeme:
- vyučení s praxí ve stavebnictví - veškeré stavební práce týkající se výstavby rodinných domů - řidičský průkaz sk. B,
- spolehlivost,
- dobrý zdravotní stav
- výpis z rejstříku trestů.
V případě zájmu o nabízenou pozici nás prosím kontaktujte telefonicky v pracovní dny mezi 7 - 15 hod, osobně po předchozí telefonické domluvě, anebo písemně prostřednictvím e - mailu.

Poslední změna:2017-02-01, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Teplice

číslo volného místa: 11709940784

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Požadované vzdelání:Stavební provoz
Stavebnictví
Zedník, kamnář, zednické práce, stavební práce