Projektant vzduchotechniky a tepelné techniky

APP-PROJEKT, s.r.o. (MPSV)

Jírovcova 1348, 370 01 České Budějovice, Okres České Budějovice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-16
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Strojírenští technici projektanti, konstruktéři (31152)

Pracoviště a kontakty

Firma:APP-PROJEKT, s.r.o., IČ 46678301
Pracoviště:Jírovcova 1348/24a, České Budějovice 3, 370 01 České Budějovice 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2017-01-16
Mzdové rozpětí:od 20000 Kč
Vhodné pro:Absolventy vysokých škol
Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:práce s PC - AUTOCAD, MS Office, ŘP"B", vzděl.VŠ-strojní - obor technika prostředí nebo podobný obor,samostatná a tvůrčí práce, příležitost k seberealizaci a dalšímu rozvoji, mzda dle praxe a schopností, jazykové znalosti výhodou.
Písemné nabídky na adresu firmy nebo e-mail: [email protected], info také na www.app-projekt.cz

Poslední změna:2017-01-17, ÚP ČR - kontaktní pracoviště České Budějovice

číslo volného místa: 11999500722

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně