Obchodní zástupce - kovoobrábění

APROFES,s.r.o.

Místo práce
Brno+ celá ČR a cca 1x měsíčně zahraničí, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- získávání nových zákazníků a zakázek v ČR tak i v zahraničí
- zpracování poptávek, zpracování objednávek pro výrobu
- orientace v technických výkresech a v technologii kovoobrábění

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zajímavý fixní plat + provize ze zisku
- zajímavou a samostatnou práci
- příjemné prostředí úspěšné firmy

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Pro našeho klienta, společnost zaměřující se na vysoce kvalitní kusové a maloseriové kovoobrábění, hledáme posilu na obchodní oddělení na pozici Obchodní zástupce- kovoobrábění.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ se strojírenským zaměřením
- praxe v oboru min. 3 roky
- orientace v technologii obrábění
- ŘP skupiny B, aktivní řidič
- znalost němčiny nebo angličtiny
- práce s počítačem (WORD, EXCEL, výrobní program)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme na trhu již 25 let a spojujeme firmy s kvalitními lidmi. Jsme personalisté, recruiteři, headhunteři a pracovní psychologové. Máme svou práci rádi a rádi budeme partnerem i pro Vás a Vaše nové pracovní výzvy a příležitosti.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1294982  Datum zveřejnění: 20.8.2012