Obchodní zástupce pro prodej strojních komponentů (Ref. č.: S 252)

APROFES,s.r.o.

Litujeme, společnost nabízející danou pracovní pozici ukončila zveřejnění nabídky na stránce z důvodu získání dostatečného počtu kandidátů anebo obsazení volné pracovní pozice.

Děkujeme za pochopení.

Zobrazit podobné nabídky

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno, celá ČR, Brno - město
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek
Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti
- návštěvy stávajících i potenciálních zákazníků (cestování 3-4 dny v týdnu)
- prezentace společnosti a produktů
- příprava a vypracování obchodních nabídek
- prodej strojních komponentů (spojky, brzdy, převodovky, chladiče – veškerý průmysl vyjma automobilů
Jiné výhody
- zajímavou a zodpovědnou práci
- spolupráci se špičkovými výrobci strojních komponentů
- motivující platové ohodnocení (kombinace fixního platu a motivačních odměn)
- služební automobil i pro soukromé účely
Společnost, pro kterou je pozice obsazována
Jiné obchodní činnosti

Pro našeho klienta, společnost zabývající se nákupem a prodejem strojních komponentů, hledáme vhodného kandidáta na pozici Obchodní zástupce pro prodej strojních komponentů.

Požadavky na zaměstnance

Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Zaměření, obor:
technické
Znalosti
Jazykové znalosti:
Němčina - aktivní nebo Angličtina - aktivní

Počítačové znalosti - uživatel:
Microsoft Windows - pokročilý
Požadovaná praxe
Počet let praxe:
3
Osobnostní předpoklady a dovednosti
- SŠ nebo VŠ technického směru
- praxe ve strojírenství na podobné pozici cca 3 roky
- obchodní zkušenosti, dobré komunikační a reprezentativní vystupování
- technické myšlení
- uživatelská znalost práce s PC
- znalost NJ nebo AJ na minimálně komunikativní úrovni (komunikace se zahraničními dodavateli)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti
Personální společnost zabývající se vyhledáváním pracovníků pro klienty mající své pobočky v České republice i na Slovensku
Hlavní oblast působení společnosti
Personální poradenství, zprostředkování práce a studijních pobytů
Počet zaměstnanců
7
Adresa společnosti
APROFES, s.r.o.
Příkop 2a Zobrazit na mapě
602 00 Brno
ID: 1294984   Datum zveřejnění: 20.8.2012
Lokalita: Brno - město
Společnost: APROFES,s.r.o.
Váš komentář k pracovní nabídce

neuvedený
Přidat komentář

Přidání komentáře k nabídce