Vedoucí projektant (Ref. č.: M 264)

APROFES,s.r.o.

Litujeme, společnost nabízející danou pracovní pozici ukončila zveřejnění nabídky na stránce z důvodu získání dostatečného počtu kandidátů anebo obsazení volné pracovní pozice.

Děkujeme za pochopení.

Zobrazit podobné nabídky

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Jihlava, ČR, Evropa, Česká republika
  • Termín nástupu: ihned nebo dohodou
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek
Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti
- projektování nových výrobních linek
- samostatná práce při organizaci stavby výrobní linky
- časté výjezdy do zahraničí
Jiné výhody
- zajímavou a odpovědnou práci
- zaměstnání ve stabilní společnosti, která je součástí nadnárodní skupiny
- odpovídající platové ohodnocení
Společnost, pro kterou je pozice obsazována
Jiné neuvedené oblasti

Pro našeho klienta, významného evropského výrobce velkoplošných produktů na bázi dřeva, hledáme Vedoucího projektanta

Požadavky na zaměstnance

Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Zaměření, obor:
technické, stavební, strojírenské
Řidičský průkaz
B
Osobnostní předpoklady a dovednosti
- SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru (stavební, strojní)
- zkušenost v řízení zahraničních projektů
- časová flexibilita, ochota cestovat do zahraničí
- komunikativní znalost anglického, případně německého jazyka
- znalost práce na PC, zkušenosti s AutoCADem, dobrá představivost
- řidičský průkaz sk.B
- samostatnost, organizační schopnosti, zodpovědnost
- zkušenost s realizací projektů staveb nebo technologických celků výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti
Personální společnost zabývající se vyhledáváním pracovníků pro klienty mající své pobočky v České republice i na Slovensku
Hlavní oblast působení společnosti
Personální poradenství, zprostředkování práce a studijních pobytů
Počet zaměstnanců
7
Příkop 27/2a Zobrazit na mapě
602 00 Brno
ID: 1302658   Datum zveřejnění: 27.7.2012
Pozice: Projektant
Společnost: APROFES,s.r.o.
Váš komentář k pracovní nabídce

neuvedený
Přidat komentář

Přidání komentáře k nabídce