Projektant

APROFES,s.r.o.

Místo práce
Bratislava
plný úvazek
Termín nástupu
01.11.2014
Mzdové podmínky (brutto)
2000 - 2000 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- zpracování projektové dokumentace pro jednotlivé zakázky (převážně pozemní komunikace)
- řízení menšího kolektivu projektantů
- komunikace s obchodními partnery

Zaměstnanecké výhody, benefity

- motivující platové ohodnocení
- služební automobil, telefon a další benefity
- perspektiva osobního růstu

Informace o náboru

Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pokud Vás v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu nebudeme kontaktovat, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti APROFES, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Náš klient, stavební firma zabývající se projektováním betonových a ocelových konstrukcí, hledá vhodného uchazeče na pozici:

PROJEKTANT

Nástup: možný ihned
Místo pracoviště: BRATISLAVA

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Stavebníctví

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky na uchazeče:

- VŠ vzdělání stavebního zaměření
- praxe v projektování dopravních staveb se zaměřením na pozemní komunikace v délce min. 5 let.
- výborná znalost AutoCadu a výpočetních programů
- autorizace v oboru dopravní stavby
- znalost anglického jazyka výhodou
- dynamičnost, flexibilita a vysoké pracovní nasazení
- schopnost týmové spolupráce
- komunikační dovednosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme na trhu již 25 let a spojujeme firmy s kvalitními lidmi. Jsme personalisté, recruiteři, headhunteři a pracovní psychologové. Máme svou práci rádi a rádi budeme partnerem i pro Vás a Vaše nové pracovní výzvy a příležitosti.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1905482  Datum zveřejnění: 21.10.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 2000 - 2000 EUR/měsíc