Manažer výroby, ref. č.m-316

APROFES,s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro výrobní strojírenskou společnost se zahraničním zázemím, hledáme vhodného pracovníka na pracovní pozici:

MANAŽER VÝROBY

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- odpovědnost za efektivní vytěžování strojů
- dohled na výrobními procesy, návrhy jejich optimalizací, hledání možných úspor
- hledání rezerv ve výrobě a návrhy zlepšovacích opatření
- koordinace výroby celkově (timing, kvalita, stanovené výrobní náklady)
- podílení se na zefektivňování technologických postupů, spolupráce s týmem technologie
- podílení se na kontinuálním snižování výrobních nákladů
- komunikace s centrálou
- spolupráce s dalšími navazujícími odděleními

Zaměstnanecké výhody, benefity

SPOLEČNOST NABÍZÍ:
- zajímavé pracovní uplatnění, motivující finanční ohodnocení
- možnost kariérního růstu
- zaměstnanecké benefity (stravenky, 13.mzda, 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doby, mobilní telefon a
notebook, příspěvek na penzijní připojištění apod.)
- příjemné pracovní prostředí mezinárodní společnosti s perspektivou dalšího odborného a profesního růstu.

Informace o náboru

Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pokud Vás, v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, nebudeme kontaktovat, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti APROFES, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Strojírenská výrobní společnost se zázemím mateřské firmy ve Švýcarsku.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

strojírenství

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

POŽADAVKY NA PRACOVNÍKA:
- VŠ - strojírenské vzdělání
- aktivní znalosti anglického jazyka
- minimálně 3 roky zkušeností z výroby
- aspoň 2 roky praxe na vedoucí pozici
- zkušenosti s třískovým obráběním
- vyrovnaná osobnost
- dobré komunikační dovednosti
- vysoká loajalita
- odolnost vůči stresu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme na trhu již 25 let a spojujeme firmy s kvalitními lidmi. Jsme personalisté, recruiteři, headhunteři a pracovní psychologové. Máme svou práci rádi a rádi budeme partnerem i pro Vás a Vaše nové pracovní výzvy a příležitosti.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1918570  Datum zveřejnění: 4.11.2014