Vedoucí výroby - potravinářství

APROFES,s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta, českou společnost zabývající se výrobou a obchodem se zmrazenými potravinami, hledáme vhodného uchazeče na pozici:

VEDOUCÍ VÝROBY

Popis pozice:
- zajištění, řízení a kontrola výrobních procesů
- vyhodnocování dat výroby
- inventury skladu surovin
- zajištění personálního obsazení výroby, vedení týmu
- zodpovědnost za dodržování norem, efektivitu procesů
- kontrola výrobní dokumentace
- podklady pro řešení reklamací
- technická pomoc při vývoji nových výrobků, údržbě technologického zařízení

Místo práce: Praha-Východ (dálnice D8)

Nástup: IHNED

Zaměstnanecké výhody, benefity

Klient nabízí:
- práci ve stabilní společnosti s 15-ti letou tradicí na českém trhu
- fixní + provizní složku mzdy, nástupní plat okolo 30.tis. Kč, později zvýšení
- příplatky za přesčasy a víkendy
- odměny při plnění výrob. plánů
- stravenky Sodexo
- možnost dalšího vzdělávání a rozvoje

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

česká společnost zabývající se výrobou a obchodem se zmrazenými potravinami

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky:
- VŠ vzdělání potravinářského směru
- zkušenosti z vedení výroby (mléčné výrobky, mražené potraviny, konzervárenství, masný průmysl, cukrovinky apod.)
- zkušenosti s vedením většího týmu (cca 30 lidí)
- znalost práce na PC (MS Word, Excel, IS K2)
- znalost HACCP, IFS
- osvědčení na VZV
- ŘP sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme na trhu již 25 let a spojujeme firmy s kvalitními lidmi. Jsme personalisté, recruiteři, headhunteři a pracovní psychologové. Máme svou práci rádi a rádi budeme partnerem i pro Vás a Vaše nové pracovní výzvy a příležitosti.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1919501  Datum zveřejnění: 5.11.2014