Product manager pro prodej laboratorních přístrojů, ref. č. l-115

APROFES,s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zahraniční společnost působící na trhu s procesní a laboratorní technikou opírající se o zastoupení renomovaných světových firem hledá kolegu/kolegyni na pozici

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE / PRODUCT MANAGER PRO PRODEJ LABORATORNÍCH PŘÍSTROJŮ

Ideální kandidát má chemické nebo příbuzné vzdělání, praxi v oblasti systémů pro syntézu nebo v oblasti laboratorní techniky, dále má dobrou znalost organické, analytické nebo potravinářské chemie. Podmínkou je obchodní duch, schopnost samostatné práce, vysoké nasazení a vynikající komunikační schopnosti.

Pozice zahrnuje:
- obchodní a poradenskou činnost v určeném segmentu
(vedení celého obchodního případu – specifikace, tvorba nabídky, instalace, aplikace a následné činnosti)
- péči o stávající zákazníky, vyhledávání nových obchodních příležitostí
- marketing – semináře, výstavy, workshopy
- reporting - vyhodnocování prodejních aktivit a stanovení plánu prodeje na další období
- monitoring konkurence

Nástup: ihned, popř. dohodou

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práci na plný úvazek
- práci v malém kolektivu v mezinárodní firmě
- kvalitní školení
- služební automobil, notebook a telefon i pro soukromé účely
- plat dle zkušeností

Informace o náboru

Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pokud Vás, v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, nebudeme kontaktovat, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti APROFES, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

obchod, chemie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
- VŠ vzdělání chemického směru
- zkušenost s obchodní činností výhodou
- angličtina slovem i písmem
- dobrá znalost práce na PC (Internet, Windows, Microsoft Office)
- ŘP skupiny B – aktivní řidič
- ochotu cestovat po celé ČR i do zahraničí
- spolehlivost, flexibilitu, zodpovědnost, aktivní a iniciativní přístup k práci
- výborné komunikační a organizační schopnosti
- ochotu učit se novým věcem

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme na trhu již 25 let a spojujeme firmy s kvalitními lidmi. Jsme personalisté, recruiteři, headhunteři a pracovní psychologové. Máme svou práci rádi a rádi budeme partnerem i pro Vás a Vaše nové pracovní výzvy a příležitosti.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 2532830  Datum zveřejnění: 26.4.2016