Sociální pracovník/ce

Apropo Jičín, o.p.s. (MPSV)

Místo práce
13, 506 01 Jičín, Okres Jičín
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-16
Mzdové podmínky (brutto)
19375 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Sociální pracovníci specialisté v oblasti péče o zdravotně postižené (26353)

Pracoviště a kontakty

Firma:Apropo Jičín, o.p.s., IČ 01599682
Pracoviště:Soudná 13, 506 01 Jičín 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2017-02-16
Mzdové rozpětí:od 19375 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/CE - pracoviště Jičín.
V případě zájmu zasílejte životopisy s motivačním dopisem na e-mail: [email protected]

Náplň práce: základní sociální poradenství, jednání se zájemci o služby, sjednávání smluv o poskytování služby, individuální plánování, sociální šetření, spolupráce na vypracovávání metodik, metodické vedení pracovníků v sociálních službách, spolupráce na koncepčních činnostech a rozvoji služeb, vedení sociální agendy a související dokumentace
Požadujeme:
Vzdělání: odborná způsobilost pro výkon sociálního pracovníka dle zákona o sociálních službách.
Odborné znalosti: znalost standardů sociálních služeb, především jednání se zájemcem, uzavírání smluv, individuální plánování, mapování míry potřebné podpory. Znalost problematiky osob s postižením - orientace v systému dávek, služeb, pomůcek, péče.
Další dovednosti: samostatnost v mezích svých kompetencí, řídící a organizační, metodického vedení, koncepční a analytické myšlení, schopnost týmové spolupráce, poskytování zpětné vazby, vedení sociálně terapeutických činností výhodou, práce na PC - v programech Word, Excel podmínkou, v programu eQuip výhodou, řidič s řidičským oprávněním skupiny B výhodou.
Osobnostní předpoklady: kladný vztah k lidem s postižením mentálním, tělesným a kombinovaným, empatie, proaktivita, odpovědnost, schopnost sebereflexe, loajalita, ochota vzdělávat se.
Další: plná svéprávnost, bezúhonnost, zdravotní způsobilost.
Praxe: na pozici sociálního pracovníka výhodou

Nabízíme: smysluplnou práci v neziskovém sektoru, příjemný pracovní kolektiv, čtvrtletní odměny, firemní benefity, zaměstnání na plný pracovní úvazek, pracovní dobu od 7:30 - 16:00 nebo dle dohody.
Nástup možný ihned.

Poslední změna:2017-02-16, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Jičín

číslo volného místa: 11979530750

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání