Hledáme operátory do call centra (Centrum Prahy)

APS CZ&SK SERVICES s.r.o.

Místo práce
Celetná 968/38, Praha 1, Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
17.08.2015
Mzdové podmínky (brutto)
16000 - 28000 Kč/měsíc, bonusy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Koho hledáme?
Do našeho call centra zabývajícím se telefonickým a písemným vymáháním pohledávek našich klientů, hledáme komunikativní, asertivní a proaktivní kolegy s chutí pracovat.

Kdo jsou naši klienti?
Pracujeme pro řadu společností sidlících v Čechách i na Slovensku, převážně z bankovního i nebankovního sektoru, pojišťovny, telekomunikační nebo energetické společnosti.

Jde o aktivní linku?
Ano, aktivně kontaktujeme dlužníky za účelem dořešení jejich stávajících závazků. Zároveň se na nás mohou dlužníci kdykoliv obrátit se svými dotazy.

Náplň práce
- telefonická i písemná komunikace s dlužníky
- smírné vyjednávání dohod s dlužníky
- poskytování informací dlužníkům
- vymáhání pohledávek a prověřování klientů
- práce s interním systémem a administrativní činnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

- fixní plat, stravenky a velmi zajímavý motivační program
- pracoviště v samotném centru Prahy
- možnost nástupu IHNED
- 5 týdnů dovolené
- mladý a dynamický kolektiv
- samostatnou a zodpovědnou práci
- možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
- zázemí nadnárodní společnosti

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Finanční služby

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) nebo Český jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- výborné vyjadřovací a komunikační schopnosti (přirozeně komunikativní typ)
- praxe na podobné pozici není nutnosti – zaškolíme!
- uživatelskou znalost práce na PC
- asertivitu a odolnost vůči stresu
- schopnost týmové spolupráce
- ochotu učit se novým věcem
- časovou flexibilitu (provozní doba oddělení: po - pá 8-19 h, 2 typy směn)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme APS CZ & SK Services s.r.o. - jedna z předních společností v oblasti investic, managementu a inkasa pohledávkových portfolií v regionu střední a jihovýchodní Evropy. Na trhu jsme již více než 10 let a svým zákazníkům nabízíme profesionalitu a vysokou úspěšnost.

V případě, že Tě naše nabídka zaujala, neváhej a zašli nám svůj životopis.
Těšíme se na Tvou reakci!

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 1913452  Datum zveřejnění: 13.8.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 16000 - 28000 Kč/měsíc, bonusy