Operátor call centra - správa pohledávek

APS CZ&SK SERVICES s.r.o.

Celetná 988/38, 110 00 Praha - Staré Město, Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
20 000 až 24 000 Kč + bonusy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáš zaměstnání, kde jsou výsledky tvé snahy viditelné? Máš rád pocit ocenění z dobře vykonané práce? Chceš dělat práci, která má smysl? Tak neváhej a staň se naším kolegou!

Koho hledáme?
Do našeho call centra zabývající se telefonickým a písemným vymáháním pohledávek hledáme komunikativní, asertivní a proaktivní kolegy s chutí pracovat.

Kdo jsou naši klienti?
Pracujeme pro řadu společností sídlících v Čechách i na Slovensku - banky, pojišťovny, telekomunikační nebo energetické společnosti.

Tvoří tým call centra česky i slovensky hovořící kolegové?
Ano, zastřešujeme obě země, takže v našem týmu potkáš česky i slovensky hovořící kolegy.

Jde o aktivní linku?
Ano, aktivně kontaktujeme klienty (dlužníky) za účelem dořešení jejich stávajících závazků. Zároveň se na nás mohou klienti (dlužníci) kdykoliv obrátit se svými dotazy.

Co budeš dělat?
- telefonicky i písemně komunikovat s dlužníky
- smírně vyjednávat dohody s dlužníky
- poskytovat informace dlužníkům
- pracovat s uživatelsky přívětivým interním systémem
- pracovat můžeš ve 3 směnách, směny dohodou v rozmezí provozní doby oddělení:
po - pá 8:00 -19:00

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co od nás získáš:
- možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
- přátelský kolektiv, který se umí bavit i po práci
- fixní plat + zajímavý bonusový motivační program
- společné akce a teambuildingy jsou samozřejmostí, stejně tak jako stravenky a 5 týdnů dovolené
- MultiSport karta
- můžeš nastoupit IHNED
- kancelář v centru Prahy u stanic metra A & B
- občerstvení na pracovišti
- zázemí nadnárodní společnosti
- hodinovou přestávku na oběd

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jakého kolegu hledáme? Takového, který:
• je komunikativní a zodpovědný
• má uživatelskou znalost PC
• NEmusí mít praxi na podobné pozici – zaškolíme!
• zkušenost z oblasti aktivního prodeje služeb (telesales) mu bude výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme APS CZ & SK Services s.r.o. - jedna z předních společností v oblasti investic, managementu a inkasa pohledávkových portfolií v regionu střední a jihovýchodní Evropy. Na trhu jsme již více než 10 let a svým zákazníkům nabízíme profesionalitu a vysokou úspěšnost.

V případě, že Tě naše nabídka zaujala, neváhej a zašli nám svůj životopis.
Těšíme se na Tvou reakci!

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 2522274  Datum zveřejnění: 20.7.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20 000 až 24 000 Kč + bonusy