Nákupčí

apt Products s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Průmyslový park 33, 350 02 Cheb, Okres Cheb
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracoviště a kontakty

Firma:apt Products s.r.o., IČ 60199741
Pracoviště:Průmyslový park 33/22, Dolní Dvory, 350 02 Cheb 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-12-01
Mzdové rozpětí:od 25000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň práce: Zajišťování dodávek materiálu, zboží a služeb, zpracování cenových nabídek dle požadavků, dohled nad dodržováním smluvních podmínek a dodacích lhůt, zajištění objednávek a kontrola věcné správnosti dodávek, komunikace s dodavateli a jejich evidence, vyřizování reklamačních řízení, vedení skladu drobného režijního materiálu a ochranných pracovních pomůcek, dle potřeby zajištění běžných pochůzek. Pracovní doba: PO - PÁ, 7:00 - 15:30 Vzdělání: min. SŠ (maturita), akceptujeme také osvědčení o profesní kvalifikaci dle NSK. Požadujeme: německý jazyk na komunikativní úrovni, praxe na obdobné pozici min. 2 roky výhodou, řidičský průkaz sk. B, dobrá znalost práce na PC (MS Office - Excel, Word, Outlook), komunikativnost, samostatnost, flexibilita, příjemné vystupování.
Nabízíme: plný pracovní úvazek (40 hod./týden), 25 dnů dovolené, stravenky, roční bonus, příspěvek na dopravu, pitný režim na pracovišti zdarma, firemní akce, možnost dalšího odborného vzdělávání (jazykové kurzy aj.). Nástup možný de dohody.
Pro více informací kontaktujte personální oddělení společnosti.

Poslední změna:2016-11-14, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Cheb

číslo volného místa: 11720750755

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou