Klampiar - Blechschlosser ( povrchár )

AQS Slovakia & Co.k.s.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

manuálne opravy vonkajších častí karosérií
bodové opravy
vyklepávanie, brúsenie plechov
odstranovanie piklov, preliacin, chyb na plechoch pomocou extentrickej brusky, hoblika
samostatné rozpoznávanie preliačin a nárazov
samostatnosť na pracovisku
znalosť nemeckého (anglického( jazyka výhodou

pevná mzda zodpovedajuca Vašej kvalifikácií a skusenostiam

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické,strojárske

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počet rokov praxe

1

AQS Slovakia & Co.k.s. je pobočkou nemeckej spoločnosti AQS (Automotive Quality Service) na Slovensku, Maďarsku, Poľsku a iných krajinách. Spoločnosť pôsobí v automobilovom priemysle. Paleta výkonov AQS začína plánovaním výrobných procesov a končí kontrolou kvality pri dodaní nových vozidiel.
Naši kolegovia pôsobia v rôznych kútoch Európy.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1318488  Datum zveřejnění: 16.5.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou