Speciální pedagog

AquaKlim, s.r.o.

Provozovna Sanatoria Klimkovice, 742 84 Klimkovice-Hýlov, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
01.10.2015

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

provádí diagnostiku speciálních potřeb klientů, vytyčuje hlavní problémy klienta, stanoví individuální plán podpory, podílí se na přípravě metodických činností a forem metodické pomoci, provádí konzultace s ostatními odborníky

Zaměstnanecké výhody, benefity

• zázemí velké a stabilní společnosti
• možnost uplatňovat a rozvíjet vlastní nápady
• možnost ubytování v blízkosti místa výkonu práce
• další zaměstnanecké benefity

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) a Ruský jazyk - Úplný začátečník (A1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• VŠ vzdělání v oboru speciální pedagogika magisterského stupně
• Zdravotní způsobilost, bezúhonnost
• Jazykové znalosti
• Dobré komunikační schopnosti, kooperace v týmu, nekonfliktnost
• Iniciativní přístup, pracovní nasazení, pečlivost, flexibilita, samostatnost a zodpovědnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Sanatoria Klimkovice - moderní lázeňské zařízení s více než dvacetiletou tradicí a zkušeností. Poskytují léčebně-rehabilitační péči dospělým i dětským klientům.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 2253438  Datum zveřejnění: 18.9.2015