Ředitel obchodu a marketingu

AquaKlim, s.r.o.

Provozovna Sanatoria Klimkovice, 742 84 Klimkovice-Hýlov, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
02.01.2017

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- odpovědnost za strategii obchodního směřovaní
- realizace projektů vedoucí k rozvoji společnosti, komunikace se zahraničními agenturami, zdravotními pojišťovnami
- sledování obchodních trendů a aktivit trhu na poli lázeňství a zdravotnictví
- strategie, plánování a realizace obchodních, marketingových a PR aktivit
- realizace projektů vedoucí k dalšímu rozvoji v rámci České republiky i na zahraničních trzích
- komunikace a péče o stávající obchodní partnery a další rozvoj spolupráce
- spolupráce a řízení externích dodavatelů v oblasti PR a marketingu
- vedení týmu úseku obchodu a marketingu
- člen vedení společnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

- atraktivní profesní uplatnění v moderní dynamické společnosti se silným zázemím
- profesní rozvoj a motivující finanční ohodnocení
- možnost zajímavých cest do zahraničí
- zaměstnanecké benefity (služební automobil, mobilní telefon ….)
- možnost ubytování nebo přidělení služebního bytu v blízkosti místa výkonu práce
- nástup možný ihned nebo podle dohody

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- vysokoškolské vzdělání
- výborná znalost anglického jazyka, slovem i písmem
- znalost dalšího jazyka výhodou
- silné obchodní, vyjednávací a komunikační schopnosti
- strategické a kreativní myšlení
- manažerské a organizační schopnosti
- orientace na výsledek a proaktivní přístup
- schopnost pracovat v dynamickém prostředí privátního zdravotnictví
- praxe na obdobné pozici v segmentu privátní zdravotnické péče výhodou
- flexibilita a samostatnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Sanatoria Klimkovice - moderní lázeňské zařízení s více než dvacetiletou tradicí a zkušeností. Poskytují léčebně-rehabilitační péči dospělým i dětským klientům.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 2833311  Datum zveřejnění: 30.11.2016