Montážní dělník/dělnice na realizaci zahradních jezírek

AQUATICA s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Vysokomýtská 187, 534 01 Holice, Okres Pardubice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
100 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pomocní montážní dělníci (93293)

Pracoviště a kontakty

Firma:AQUATICA s.r.o., IČ 28824326
Pracoviště:Vysokomýtská 187, 534 01 Holice v Čechách

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-05-01
Mzdové rozpětí:od 100 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce Holice.
Práce na HPP možné i na DPP jako krátkodobé zaměstnání.
Praxe v oboru výhodou.
Požadujeme:
" hledáme nadšence pro seberealizaci v oboru výstavby zahradních jezírek
" manuální zručnost v oborech stavebnictví / vodoinstalaterské práce
" zkušenosti se svářením PVC fólií výhodou
" spolehlivost, pečlivost a samostatnost
" časová flexibilita - realizace probíhá po celém území ČR (mohou být vícedenní až týdenní montáže)
" nekuřák
" řidičský průkaz podmínku
Nabízíme:
" Stabilní a perspektivní zaměstnání
" Po zapracování až 20% finanční prémie k základní mzdě
" Různorodá práce v zajímavých lokalitách
" Firemní benefity
" Možnost profesního růstu
Nástup možný IHNED.

Poslední změna:2017-04-19, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Pardubice

číslo volného místa: 12524810721

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou