Strážný OZP v průmyslovém objektu v Přerově

ARAGON Security s.r.o.

Místo práce
Okres Přerov
plný úvazek
Termín nástupu
01.04.2015
Mzdové podmínky (brutto)
8500 - 12000 Kč/měsíc, hodinová mzda

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Strážní služba v průmyslovém objektu na vrátnici ve směnném nepřetržitém provozu v Přerově. Evidence vjezdu vozidel, výdej klíčů, evidence návštěv a oprávněnost ke vstupu. Obchůzková činnost.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Náhrady za čištění výstroje/uniformy. Uniforma zdarma. Trvalý pracovní poměr na dobu neurčitou. Možnost profesního růstu.

Informace o náboru

Uchazeči zasílejte svůj životopis e-mailem na [email protected] nebo volejte na telefonní číslo 605 333 589, následně bude sjednána schůzka k osobnímu pohovoru. Práce je vhodná pouze pro OZP.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

práce je vhodná pouze pro OZP, certifikát dílčí kvalifikace strážný výhodou, praxe v oboru vítána, není podmínkou, možnost zaučení, čistý trestní rejstřík, komunikační znalosti, slušné vystupování

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Bezpečnostní agentura zabývající se ostrahou objektů.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 2015147  Datum zveřejnění: 15.2.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 8500 - 12000 Kč/měsíc, hodinová mzda