Obchodný riaditeľ / šéf nákupu - retailová sieť

ARAŠID spol. s r.o.

Miesto práce
Lazovná 69, Slovensko, okres Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1500 - 2500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Tvorba a realizácia nákupnej stratégie pre SK/CZ/HU/PL
- Priame riadenie 8 kolegov
- Príprava a realizácia nových nákupných projektov
- Zvyšovanie zisku, obratu a hodnoty spoločnosti
- Kontrola výkonnosti celého oddelenia (marža, nepredávané položky, zloženie sortimentu)
- Vyjednávanie dlhodobých kontraktov s kľúčovými partnermi
- Úzka spolupráca s ostatnými oddeleniami - marketing, logistika, reklamácie
- Rozvoj, vzdelávanie a nastavenie KPI zamestnancov
- Reporting vedeniu spoločnosti

- Priamy podiel na rozvoji najväčších e-shopov v danom segmente na Slovensku
- Priestor k uplatneniu svojich nápadov a znalostí
- Osobná zodpovednosť za dosiahnuté výsledky
- Prácu v priateľskom a dynamickom prostredí - člen vedenia firmy

Hľadáme človeka, ktorý nastaví nové pravidlá pre naše obchodné oddelenie. Radi by sme videli Vaše predchádzajúce pracovné skúsenosti, čo ste dosiahli a ako prípadne by ste vedeli implementovať v našej spoločnosti.
Napíšte nám v čom ste dobrý a prečo by ste to mali byť práve Vy.

Pokiaľ je táto pozícia šitá na mieru práve pre Vás poprosíme poslat:
- prehľad doterajších skúseností/projektov
- kontakty na referenčné osoby
- motivačný list kde nám poviete niečo o sebe
- a samozrejme CV

Na osobný pohovor pozívame LEN vybratých uchádzačov, preto prosím uveďte čo najviac informácií o sebe a určite obšírny motivačný list.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počet rokov praxe

2

I keď sme špecialisti na mobilné telefóny (http://www.mp3.sk ) a hry (http://www.ProGamingShop.sk) hlboké znalosti v týchto oboroch nepožadujeme. Kedže na to už špecialistov máme :-)

Hľadáme človeka s prirodzenou autoritou, ktorý bude viesť srdce našej spoločnosti, team mladých ľudí ktorých bavia mobilné telefóny a hry, bude týchto ľudí kaučovať a vylepšovať ich výsledky.
Je pracovitý, samostatný a zodpovedný.

- Výborná znalosť projektového riadenia, ťah na bránku a schopnosť doťahovať úlohy
- Jednoznačnú orientáciu na efektivitu a ziskovosť

NUTNÁ min. 2 ročná prax v ELEKTRO RETAILE alebo veľkoobchode/značke, ktorá dodáva do ELEKTRO RETAILU.

V spoločnosti pracuje 70 zamestnacov. Obrat spoločnosti približne 10 mil. Euro.

Sme silno rastúca a finančne stabilná spoločnosť, ktorá pôsobí na trhu už vyše 20 rokov.
Prevádzkujeme internetové obchody a 22 predajní v obchodných centrách po celom Slovensku.
Zameriavame sa hlavne na predaj mobilných telefónov, príslušenstva k nim, PC a videohier, herných konzol a príslušenstva k nim.

Na Slovensku sme pôsobili pod značkou MP3.sk a ProGamingShop.sk a od roku 2021 pôsobíme pod novou značkou PlayGoSmart - www.pgs.sk.

Prevádzkujeme tiež internetové obchody so špecializáciou na hry a mobilné telefóny playgosmart.cz / pgs.hu v Česku a Maďarsku.
Pracujeme na expanzii na ďalšie trhy v okolitých krajinách.

ARAŠID spol. s r. o. je členom medzinárodného koncernu Elko Group pôsobiaceho v 16 krajinách Európy.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2246073  Datum zveřejnění: 8.9.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1500 - 2500 EUR/mesiac