Automechanik - Uherské Hradiště

ARAVER CZ, s.r.o.

Zerzavice 2020, 686 01, Uh. Hradiště, Okres Uherské Hradiště
plný úvazek
Termín nástupu
11.12.2016

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Provádění opravy vozidla, provádění výměny dílů a součástí, provádění údržby, prohlídek a záručních oprav, posuzování opotřebení a funkční způsobilosti vozidla atd.

Požadujeme: dobrý zdravotní stav, vyučení v oboru, ŘP sk. B.
Nabízíme: dobré platové podmínky, benefity, zaškolení a profesní růst.
Praxe v oboru výhodou (ne podmínkou). Nástup možný ihned.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme: dobré platové podmínky, benefity, zaškolení a profesní růst

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ARAVER CZ, s.r.o. je autorizovaný prodejce vozů VW, Škoda, SEAT a Kia, autorizovaný servisní partner vozů VW, Audi, Škoda, SEAT a Kia. Nabízíme také kvalitní ojeté vozy. Kromě prodeje a servisu nabízíme také kompletní sortiment originálních náhradních dílů a autodoplňků. Navíc poskytujeme prodej i na leasing, havarijní pojištění vozidel, možnost zapůjčení náhradního vozidla, myčku a odtahovou službu. Jsme moderní společnost, která je na trhu více než 20 let. Za dobu naší existence jsme načerpali potřebné zkušenosti, abychom mohli našim zákazníkům garantovat nejvyšší kvalitu prodeje a servisních služeb. Z původního sídla ve Vlčnově jsme se postupem času rozrostli o 3 další provozovny, které jsou v Uherském Hradišti, Strážnici a v Uherském Brodě.
ID: 2841920  Datum zveřejnění: 6.12.2016