Sevisný technik

ARBA processing

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Česko, Maďarsko
Termín nástupu
01.04.2017 alebo dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť ARBAprocessing hľadá záujemcov na rozšírenie tímu servisných technikov s pôsobnosťou v CZ, SK a HU.
Predmetom činnosti bude vykonávanie záručných a pozáručných opráv cisternových vozidiel na zber mlieka, uvedenie vozidiel do prevádzky, zaškolenie obsluhy, poskytovať technickú podporu a riešiť technické problémy zákazníkov, zabezpečovať podklady k fakturácii servisných zákaziek
Vašou úlohou bude:
• Údržba a oprava mliekarenských vozidiel u zákazníka a spolupráca pri ciachovaní vozidiel
• Uvedenie vozidiel do prevádzky a zaškolenie zákazníka na obsluhu a údržbu vozidiel
• Predaj náhradných dielov
• Spracovanie podkladov k fakturácii Vašich servisných zákaziek

Ponúkame:
• Služobné servisné vozidlo s technickým vybavením a meracími prístrojmi
• Zabezpečíme Vám požadované všetky pracovné prostriedky
• Zaškolenie a uvedenie do problematiky a k zákazníkom naším technikom z CZ
• Systém školení v Rakúsku a Nemecku s certifikátom na všetka typy vyrábaných zariadení
• Motivujúce ohodnotenie a prémiový systém
• Odborný rast, flexibilnú pracovnú dobu, spolupráca s tímovými kolegami
• Stabilné zamestnanie u nadnárodnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené kritériá, zašlite nám Váš profesijný štruktúrovaný životopis v nemeckom alebo anglickom jazyku ako reakciu na uvedený inzerát v termíne do 15.03.2017

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vzdelanie elektrotechnického smeru –slaboprúd alebo strojníckeho - potravinárske stroje

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Požadujeme
• Vzdelanie elektrotechnického smeru –slaboprúd alebo strojníckeho - potravinárske stroje
• Orientáciu v technickej dokumentácii
• Skúsenosti s diagnostikou porúch elektroniky resp. opravou počítačov -výmena častí
• Skúsenosti s opravami elektrických, hydraulických a pneumatických rozvodov.
• Spoľahlivosť, komunikatívnosť a ochotu vzdelávania sa
• Vysokú cestovnú pripravenosť

Spoločnosť ARBAprocessing je vedúca spoločnosť vo výrobe cisternových vozidiel na zber mlieka v Európe
ID: 2931754  Datum zveřejnění: 15.2.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou