Obchodní zástupce - ambulantní prodej dětských cukrovinek

ARCADIA GOLOSINAS s. r. o.

Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
02.09.2019
Mzdové podmínky (brutto)
základní mzda (16 280,- CZK) + pohyblivá složka dle dosažených výsledků (až 45 000,- CZK)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- ambulantní prodej cukrovinek do maloobchodních prodejen ve svěřeném regionu
- péče o stávající zákazníky
- vyhledávání nových zákazníků

Zaměstnanecké výhody, benefity

- ohodnocení v závislosti na dosažených výsledcích (základní mzda + prémie z dosaženého obratu)
- odborně zaškolíme a poskytneme podporu
- služební vůz

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Předpokladem pro tuto pozici je samostatná, cílevědomá osobnost, která má dobré prodejní schopnosti a silnou orientaci na výsledek svojí práce.
Požadujeme:
- ukončené středoškolské vzdělání (s maturitou)- řidičský průkaz sk. B se zkušenostmi s řízením vozu
- základní znalost MS office

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Dovozce a distributor cukrovinek, slaných pochutin a nápojů s tradicí. Mimo jiné výhradní distributor vybraných výrobků s legendární českou licencí Čtyřlístek.
Nabízený sortiment naleznete na webu naší mateřské firmy:
www.violetkangaroo.cz
ID: 2473739  Datum zveřejnění: 31.7.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: základní mzda (16 280,- CZK) + pohyblivá složka dle dosažených výsledků (až 45 000,- CZK)