Operátor výroby – Montáž magnetických cievok + Príspevok na ubytovanie - Vhodné pre ženy

Areon Services GmbH

Miesto práce
Schleusingen, Nemecko
Termín nástupu
IHNEĎ / DOHODOU
Mzdové podmienky (brutto)
13,5 EUR/hod.+ príplatky za nadčasy, nočné, nedele, sviatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca pre inovatívnu spoločnosť s viac ako 70 - ročnou tradíciou, ktorá sa zaoberá vývojom a výrobou vysokovýkonných elektromagnetov a magnetických ventilov.

- Montáž jednotlivých súčastí magnetických cievok ručne aj za pomoci jednoduchých prístrojov.
- Optická kontrola, meranie predpísaných hodnôt za pomoci meracích prístrojov, balenie hotových výrobkov.

Miesto výkonu práce : Schleusingen

MZDA:
- Nástup: 13,50 € / hod. brutto
- Po odpracovaní 6 týždňov : 13,70 € / hod. brutto

Príplatky:
- + 25% Nadčasy
- + 25% Nočné
- + 50% Nedele
- + 100% Sviatky

- Zabezpečené UBYTOVANIE
- PRÍSPEVOK NA UBYTOVANIE. Vy si doplácate len 200 € / mesiac (až z 1. výplaty).
- NEMECKÁ PRACOVNÁ ZMLUVA, nemecké sociálne, zdravotné, dôchodkové zabezpečenie
- SLOVENSKÝ KOORDINÁTOR - Komplexná starostlivosť
- DODATOČNÉ FINANČNÉ PROSTRIEDKY - Vrátenie dane z Nemecka, či poberanie nemeckých prídavkou na deti (Spojíme Vás s našou partnerskou spoločnosťou, ktorá Vám pomôže získať maximálnu možnú sumu)
- Poskytujeme zálohy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Základy nemčiny
- Zodpovednosť a manuálna zručnosť
- Čistý register trestov

"Nová krajina - nová práca - nový život. "

Sme rýchlo rastúca spoločnosť s bohatými skúsenosťami a know-how v oblasti zamestnávania v Nemecku.

Svoju prácu robíme so srdcom. Spolu s našimi zamestnancami každý deň budujeme hodnoty, na ktorých staviame lepšiu budúcnosť pre naše rodiny a celú spoločnosť.

Našim zamestnancom poskytujeme podporu pri adaptácii v novej krajine čo sa týka práce, ubytovania, starostlivosti, administratívy a informácií.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Náborové centrum
Tel.: +421950105109
E-mail: poslať životopis
ID: 4824203  Datum zveřejnění: 6.5.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 13,5 EUR/hod.