Skladník - skladnice

ARGOS ELEKTRO, a. s. (MPSV)

Místo práce
U Cukrovaru 1548, 747 05 Opava, Okres Opava
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
16000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Úředníci ve skladech (43210)

Pracoviště a kontakty

Firma:ARGOS ELEKTRO, a. s., IČ 25387952
Pracoviště:U Cukrovaru 1548/14, Kateřinky, 747 05 Opava 5

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Nižší střední odborné
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 16000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Podnikové stravování

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:*Nižší střední odborné, vhodné i pro absolventy. Požadujeme základní znalost elektroinstalačního materiálu, čistý trestní rejstřík, zdravotní způsobilost, fyzickou zdatnost, pečlivost, loajalitu, schopnost týmové práce, ochota učit se novým věcem, platný průkaz na VZV výhodou.
Mzda: 16 000 Kč, 1-směnný provoz, plný úvazek, pracovní smlouva na dobu neurčitou, nástup: ihned, pracoviště: U Cukrovaru č.p. 1548/14, Opava - Kateřinky. KO: Pačka Martin Ing., e-mail: [email protected]. Životopis zašlete na uvedený email, v případě zájmu budeme uchazeče kontaktovat telefonicky. Adresa pro osobní jednání s uchazeči: Na Náhonu 1139/40, 702 00 Ostrava-Přívoz.

Poslední změna:2016-10-26, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Opava

číslo volného místa: 11631300750

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Činnosti na technických zařízeních - obsluha zdvihacích zařízení, výhodou