Obchodní zástupce

ARiSiA Agency s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Varhulíkové 1582, 170 00 Praha, Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
2015-10-05
Mzdové podmínky (brutto)
4800 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obchodní zástupci (33220)

Pracoviště a kontakty

Firma:ARiSiA Agency s.r.o., IČ 03908569
Pracoviště:Varhulíkové 1582/24, Holešovice, 170 00 Praha 7

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:Plný nebo zkrácený
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2015-10-05
Mzdové rozpětí:od 4800 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Jsme jazyková agentura a naším hlavním produktem je moderní a efektivní jazykové vzdělávání. Dále provádíme překlady a tlumočení.

V současné době hledáme spolupracovníky/ce na pozici Obchodní zástupce. Vaším úkolem bude udržovat a rozvíjet kontakty s klienty a prezentovat naši unikátní metodu virtuální výuky angličtiny. Jedná se o klienty z řad středního a vyššího firemního managementu.

Požadujeme
- výbornou uživatelskou znalost práce s PC, MS Office, Internet
- nejméně SŠ vzdělání
- základní znalost angličtiny
- vstřícnou, přátelskou a angažovanou osobnost
- komunikační schopnosti

Nabízíme
- základní hodinovou sazbu 120,-/ hod
- motivující systém odměňování - 30% - 50% bonusy
- již připravenou databázi klientů - nevyhledáváte si kontakty sami
- firemní SIM, telefon (po zaškolení)
- flexibilní pracovní dobu, home office
- firemní jazykové vzdělávání
- kariérní růst
- možnost vykonávat i na full time job
Zašlete své CV nejlépe s fotografií a motivační dopis na adresu: [email protected]. Do předmětu emailu prosím napište "Obchodni zastupce _ Jmeno PRIJMENI _ 2015-09” (prosíme bez diakritiky). ARiSiA Agency s.r.o., Varhulíkové 1582/24, Holešovice, 170 00 Praha 7.

Poslední změna:2015-10-03, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Olomouc

číslo volného místa: 9444320708

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou