Pracovník/ce v sociálních službách

Armáda spásy v České republice, z.s. (MPSV)

Místo práce
Mlýnská 316, 602 00 Brno, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
11590 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní odborní pracovníci v oblasti sociální práce (34129)

Pracoviště a kontakty

Firma:Armáda spásy v České republice, z.s., IČ 40613411
Pracoviště:ARMÁDA SPÁSY - Centrum sociálních služeb Josefa Korbela, Mlýnská 316/25, Trnitá, 602 00 Brno 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 11590 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:ARMÁDA SPÁSY V ČESKÉ REPUBLICE, z.s., Centrum sociálních služeb Josefa Korbela
Mlýnská 25, 602 00 Brno
hledá vhodného kandidáta na pozici pracovník v sociálních službách

Požadujeme:
zralou osobnost, organizační a komunikační dovednosti, znalost základů práce na PC, čistý trestní rejstřík, respektování křesťanských principů práce Armády spásy, min. výuční list, rekvalifikační kurz pracovníka v soc. službách nebo VOŠ výhodou

Náplň práce:
podpora osob ohrožených sociálním vyloučením v rámci registrovaných sociálních služeb azylový dům - nepřetržitý směnný provoz

Pracoviště:
Centrum sociálních služeb Josefa Korbela, Mlýnská 25, Brno

Nástupní mzda:
11.590 Kč, po 3 měsících 12.090,-Kč, stravenky dle počtu odpracovaných směn, 5 týdnů dovolené, po 12 měsících další příplatky dle jednotlivých kritérií.

Pracovní podmínky:
Pracovní smlouva na dobu určitou, úvazek 1,0

Předpokládaný nástup:
01.11.2016 nebo dříve dle domluvy

Strukturovaný životopis s motivačním dopisem zasílejte elektronicky na adresu [email protected] a v kopii na [email protected].
Uzávěrka přihlášek do výběrového řízení: 21.910.2016

Vybraní uchazeči budou pozváni k ústnímu pohovoru, který proběhne v Centru sociálních služeb Josefa Korbela na Mlýnské 25, 602 00 Brno koncem října 2016.

Bližší informace o náplni práce poskytne koordinátor pracovníků v sociálních službách Bc. Ivka Isaeva DiS.. Dotazy prosím e-mailem: [email protected]

(Zasláním údajů o své osobě souhlasíte s jejich uchováním po dobu trvání výběrového řízení. Poté budou skartovány.)

Poslední změna:2016-10-15, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-město

číslo volného místa: 11584090753

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou