Sociální pracovník/ce

Armáda spásy v České republice, z. s. (MPSV)

Místo práce
Holvekova 612, 718 00 Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-01
Mzdové podmínky (brutto)
17800 - 22000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Sociální pracovníci specialisté v oblasti péče o seniory (26354)

Pracoviště a kontakty

Firma:Armáda spásy v České republice, z. s., IČ 40613411
Pracoviště:Armáda spásy v ČR - Domov Přístav, Holvekova 612/38a, 718 00 Ostrava 18

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2017-01-01
Mzdové rozpětí:od 17800 do 22000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce:
Armáda spásy, Domov Přístav, Holvekova 612/38a, Ostrava - Kunčičky 718 00
Jsme zařízení pro seniory bez přístřeší, více informací naleznete na www.armadaspasy.cz

Postup pro zájemce:
Zájemci zasílejte strukturovaný životopis, motivační dopis a doklad o vzdělání průběžně na emailovou adresu [email protected]
Zasláním materiálů o své osobě zájemce souhlasí s uchováním svých osobních údajů po dobu výběru nového pracovníka. Poté budou materiály skartovány.
Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru telefonicky.
Bližší informace u vedoucí přímé péče Mgr. Jany Plačkové tel: 773 770 126

Požadujeme:
-dobrý zdravotní stav, čistý trestní rejstřík,
-vzdělání pro výkon práce sociálního pracovníka dle požadavků §110 zákona o sociálních službách 108/2006 Sb., tj. vyšší odborné vzdělání anebo vysokoškolské vzdělání v oboru sociální práce a příbuzných oborech,
-iniciativní a vstřícný přístup k seniorům, dobré komunikační schopnosti,
-ochota při každodenní komunikaci se seniory, eticky korektní a lidské nastavení vůči klientům,
-samostatnost, důslednost, schopnost spolupráce v týmu, flexibilita, empatie,
-ochota dále se vzdělávat,
-respektování křesťanských zásad Armády spásy,
-schopnost práce na PC a další administrativní práce,
-schopnost metodicky i organizačně vést svěřené pracovníky v sociálních službách,

Vítáme:
-praxi v sociálních službách, zkušenosti s vedením lidí,
-další absolvované vzdělávání v oblasti sociální práce ve zdravotně-sociální oblasti.
-řidičský průkaz sk. B.

Nabízíme:
-práci v mezinárodní křesťanské organizaci,
-plný pracovní úvazek 40 hod. týdně, ranní směny v pracovních dnech
-nástupní plat 17 600 Kč, odpovídající platový růst po zapracování s možností mzdy od 19-21 tis. Kč
-možnost dalšího vzdělávání, podnětné pracovní prostředí a kolektiv,
-zaměstnanecké výhody, příspěvek na dovolenou, strava zdarma,

Předpokládaný termín nástupu: ihned.

Poslední změna:2016-11-25, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 11772860707

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC - základní dovednosti PC