Terénní sociální pracovník/pracovnice

Armáda spásy v České republice, z. s. (MPSV)

Místo práce
Palackého 741, 702 00 Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
18070 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní pracovníci v oblasti sociální práce (3412)

Pracoviště a kontakty

Firma:Armáda spásy v České republice, z. s., IČ 40613411
Pracoviště:Armáda spásy v České republice, z. s. - středisko prevence bezdomovectví, Palackého 741/25, Přívoz, 702 00 Ostrava 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2017-03-01
Mzdové rozpětí:od 18070 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Prevence bezdomovectví Ostrava, Moravská Ostrava a Přívoz, Palackého 741/25, 702 00 Ostrava

V případě zájmu pošlete životopis do 22.2.2017 na email.

Náplní práce je: sociální práce, terénní formou.

Služba působí ve dvou oblastech, poskytuje poradenství, kontakty a informace převážně zaměřené na oblast bydlení a poskytuje terénní sociální službu v pronajatých bytech.
Spolupracuje s uživateli v jejich přirozeném prostředí.
Nabízíme možnost dalšího vzdělávání, podnětné pracovní prostředí a pracovní kolektiv.

Požadujeme vzdělání pro výkon práce sociálního pracovníka, dle požadavků § 110 zákona o sociálních službách č. 108/2006 Sb., tj. vyšší odborné nebo vysokoškolské vzdělání v oboru sociální práce a příbuzných oborech.

Dále:
Trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost
Iniciativní a vstřícný přístup k uživatelům sociální služby, dobré komunikační schopnosti
Ochotu vzdělávat se
Respektování křesťanských zásad Armády spásy

Benefity:stravenky, odpovídající platový růst po zapracování

Poslední změna:2017-02-07, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 12122040725

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání