Administrativní pracovník/pracovnice

Armáda spásy v České republice, z.s. (MPSV)

Místo práce
Vikýřovická 1495, 787 01 Šumperk, Okres Šumperk
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-24
Mzdové podmínky (brutto)
7000 - 8000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Všeobecní administrativní pracovníci (41100)

Pracoviště a kontakty

Firma:Armáda spásy v České republice, z.s., IČ 40613411
Pracoviště:Armáda spásy v České republice,z.s. - Centrum sociálních služeb, Vikýřovická 1495, 787 01 Šumperk 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-04-24
Mzdové rozpětí:od 7000 do 8000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Podnikové stravování
Dovolená navíc

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Hlavní cíl: vedení a odpovědnost za administrativu, vedení skladového hospodářství

Požadujeme:
- středoškolské vzdělání s maturitou
- znalost základů účetnictví
- komunikativnost a schopnost spolupráce v týmu
- psychická vyrovnanost a odolnost
- odpovědný přístup k práci
- ochota dále se vzdělávat
- práce s PC (práce ve Windows 7, MS Office, Open Office, Internet)
- respektování křesťanských zásad Armády spásy
- čistý trestní rejstřík

Výhodou:
- zkušenost s účtováním
- zkušenost s prací v neziskovém sektoru

Pracovní podmínky:
- pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení
- úvazek: 20 hod týdně, ranní směny a možností zvýšení úvazku na 40 h/týden po prodloužení
smlouvy
- mzda od 7000,- Kč s nárůstem po odpracované době

Nabízíme:
- zázemí mezinárodní křesťanské organizace
- práci v mezinárodní neziskové organizaci s dlouholetou tradicí
- zaměstnanecké výhody
- možnost dalšího vzdělávání a osobnostního růstu

Podmínky:
Zájemci zasílejte strukturovaný životopis na elektronickou adresu: [email protected] do 05.04.2017 do 12:00 hod., do předmětu uveďte "administrativa" . Kontaktní osoba : Jana Kozáková , účetní (+420 773 770 292)

Termín výběrového řízení:
Vybraní uchazeči budou pozváni na výběrové řízení, které se bude konat dne 13.04.2017 v dopoledních hodinách. Předpokládaný termín nástupu: 24.dubna 2017.

Poslední změna:2017-03-17, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Šumperk

číslo volného místa: 12350320719

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC - základní dovednosti PC