Kuchař/ka

Armáda spásy v České republice, z. s. (MPSV)

Místo práce
Holvekova 612, 718 00 Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2017-06-15
Mzdové podmínky (brutto)
14200 - 15700 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Kuchaři (51201)

Pracoviště a kontakty

Firma:Armáda spásy v České republice, z. s., IČ 40613411
Pracoviště:Armáda spásy v ČR - Domov Přístav, Holvekova 612/38a, 718 00 Ostrava 18

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2017-06-15
Mzdové rozpětí:od 14200 do 15700 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracoviště: Domov Přístav, Holvekova 612/38, Ostrava - Kunčičky
V případě zájmu pište na e-mail, příp. volejte na tel.

Požadujeme:
-dobrý zdravotní stav, čistý trestní rejstřík,
-požadované odborné vzdělání pro výkon práce kuchaře,
-samostatnost, důslednost, schopnost spolupráce v týmu, flexibilita,
-ochota dále se vzdělávat a dále se rozvíjet, přinášet inovace,
-respektování křesťanských zásad Armády spásy,
-vřelý a aktivní vztah k vaření a přípravě pokrmů.

Vítáme:
-praxi ve větších stravovacích provozech (není podmínkou)

Nabízíme:
-pracovní smlouva na HPP,
-práci v mezinárodní křesťanské organizaci,
-plný pracovní úvazek 38,75 hod. týdně, ranní/odpolední směny vč. víkendu,
-nástupní plat 14 200 Kč + příplatek za víkendové směny (nástupní mzda cca 15 700 Kč),
-odpovídající platový růst a hodnocení po odpracovaném roce,
-zaměstnanecké výhody (stravování, prázdninový bonus apod.).

Předpokládaný termín nástupu: 15. 6. 2017
Jsme zařízení pro seniory bez přístřeší, více informací naleznete na www.armadaspasy.cz

Poslední změna:2017-05-12, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 12496890726

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou