Vedoucí provozu a údržby

Armáda spásy v České republice, z.s. (MPSV)

Místo práce
Vikýřovická 1495, 787 01 Šumperk, Okres Šumperk
plný úvazek
Termín nástupu
2017-07-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vedoucí provozu v ostatních zařízeních (51519)

Pracoviště a kontakty

Firma:Armáda spásy v České republice, z.s., IČ 40613411
Pracoviště:Armáda spásy v České republice,z.s. - Centrum sociálních služeb, Vikýřovická 1495, 787 01 Šumperk 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-07-01
Mzdové rozpětí:od 20000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, systém benefitů

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Hlavní cíl: Vedoucí provozu a údržby a zajišťuje řádnou údržbu všech budov, jejich vnitřních prostor a areálu Centra sociálních služeb.
Zodpovídá:
- za vedení a archivaci dokumentace budov, technic. zařízení
- za dodržování pořádku a čistoty v areálu závodu.
- ve spolupráci s exter. firmami zajišťuje všechny revize budov a technic. zařízení v areálu
- za provoz a údržbu plyn., elektr. a dalších zařízení.
- za provádění údržby, stanovování plánů údržby, jejich vyhodnocování
- řídí pracovníky údržby,
- zodpovídá za odpad. hospodářství a jeho evidenci

Požadujeme:
- středoškolské vzdělání – výhodou technický směr
- čistý trestní rejstřík
- řidičský průkaz „B“
- pokročilé dovednosti při práci na PC s kancelářskými aplikacemi (uživatelsky: MS Win 7, MS Office, Open Office, Internet)
- respektování křesťanských zásad Armády spásy
- schopnost pracovat v týmu, komunikativnost, samostatnost a odpovědnost, organizační a řídící dovednosti
- ochotu učit se, schopnost sebereflexe
- výhodou zkušenosti s vedením týmu

Nabízíme:
- zázemí mezinárodní křesťanské organizace
- systém benefitů
- nástupní plat 20 000,- Kč, po době zapracování další příplatky
- možnost vzdělávání
- podporu osobnostního růstu

Místo výkonu práce: Šumperk. Nástup: od 1. 7. 2017.
Pracovní smlouva na dobu určitou, po zaškolení a vyhodnocení spolupráce, možno prodloužit na dobu neurčitou.
Pokud vás tato nabídka zaujala, odešlete svůj životopis na adresu:
[email protected] nejpozději do 9.6.2017.
Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu setkání, které proběhne 20.06.2017 v Šumperku.
Zasláním materiálů o své osobě zájemce o zaměstnání souhlasí s uchováním svých osobních údajů po dobu výběrového řízení na danou pracovní pozici. Poté budou všechny materiály skartovány.

Poslední změna:2017-05-16, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Šumperk

číslo volného místa: 12676260798

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B