Technik, technička bozp

ARMATURY Group a.s. (MPSV)

Místo práce
Hlučínská 41, 747 22 Dolní Benešov, Okres Opava
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
24000 - 36000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Technici bezpečnosti práce a ochrany zdraví, racionalizace výroby, ergonomických studií (31198)

Pracoviště a kontakty

Firma:ARMATURY Group a.s., IČ 25572881
Pracoviště:ARMATURY Group a.s. - provozovna 1 Dolní Benešov, Hlučínská 41, 747 22 Dolní Benešov

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 24000 do 36000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:SŠ/VŠ, osvědčení o odborné způsobilosti k zajišťování úkolů v prevenci rizik v oblasti BOZP, výhodou je vysokoškolské vzdělání, znalosti v oblasti ŘJ dle ISO 9001, 14001 a 18001 OHSAS a také základní znalosti právních norem pro oblast PO a BOZP, organizační a komunikační dovednosti, samostatnost.
Pracovní náplň: zodpovídá za řízení BOZP v jednotlivých divizích a provozovnách společnosti;
plní všechny zákonné požadavky týkající se legislativy BOZP; zodpovídá za databázi zdravotních prohlídek zaměstnanců v souladu s platnou legislativou; kontroluje přidělování OOPP zaměstnancům dle jednotlivých kategorií; zajišťuje periodická školení odborného charakteru s vybranými firmami a externími školiteli; je garantem udržení systému OHSAS ve společnosti.
Mzda 24 000 - 36 000 Kč, pružná prac. doba, pracoviště Dolní Benešov, nástup dle dohody. KO: Mařádek Vladimír Mgr., tel.: 553 680 317, e-mail: [email protected].

Poslední změna:2016-10-15, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Opava

číslo volného místa: 11275430739

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou