Elektroinženýr konstruktér

AROJA, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Úprkova 1876, 696 62 Strážnice, Okres Hodonín
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
2015-10-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Inženýři elektrotechnici a energetici projektanti, konstruktéři (21512)

Pracoviště a kontakty

Firma:AROJA, s.r.o., IČ 26978199
Pracoviště:AROJA, s.r.o. -01, Úprkova 1876, 696 62 Strážnice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:Plný nebo zkrácený
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2015-10-01
Mzdové rozpětí:od 20000 do 30000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol
Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Podnikové stravování
Zvláštní prémie, motivační prémie až 10 000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Do našeho týmu hledáme samostatného elektrokonstruktéra strojů a zařízení - ABSOLVENTA. Znalost práce se softwarem E-Plan nebo PC Schematic výhodou. Požadujeme pečlivost, samostatnost, komukativnost. Nabízíme velmi zajímavé motivační podmínky. Uchazeči, zašlete svůj strukturovaný životopis na výše uvedený e-mail.

Poslední změna:2015-10-01, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hodonín

číslo volného místa: 9457360709

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné projektování a řízení projektování dle §10 vyhl. 50/78
Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní
Němčina - Aktivní, výhodou