Řidič/Řidička autobusu Beroun,Praha,Domažlicko+bonus 10tisic

ARRIVA CITY s.r.o.

Pod Hájem 97, 267 01 Králův Dvůr, Okres Beroun, Okres Domažlice, Praha - západ
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
18000 - 21000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

řízení autobusu (město, příměsto, zájezdy)
odbavování cestujících
předprodej jízdenek
základní kontrola stavu vozidla
práce ve 2 směnném provoze
Provozní oblast Řidič/Řidička autobusu Beroun,Praha,Domažlicko

Zaměstnanecké výhody, benefity

zázemí silné a stabilní mezinárodní společnosti
zajišťujeme pravidelné školení řidičů a lékařské služby
pracovní jistotu spojenou s pravidelným měsíčním příjmem
možnost kratší pracovní doby, vstřícnost k ženám-řidičkám
zaměstnanecké jízdné i pro rodinné příslušníky
pracovní ošacení (uniformu)
další benefity

výplatní termín: 12. v měsíci
Spolupracujeme s úřady práce při získávání rekvalifikací.
Pokud řidičský průkaz skupiny D nevlastníte, podpoříme Vás při jeho získávání.

!!! Pokud vlastníte řidičské oprávnění skupiny D, získáte vstupní bonus 10.000Kč !!!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Vzdělání v oboru

doprava, logistika, veřejná doprava, MHD

Řidičský průkaz

D

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

 spolehlivost, samostatnost, časovou flexibilitu,
 splnění odborných, profesních a zdravotních požadavků
 platný řidičský průkaz skupiny D, kartu řidiče do tachografu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Arriva v České republice provozuje téměř 2 000 autobusů a 5 vlaků a zaměstnává přes 3 200 zaměstnanců. Celkový obrat skupiny převyšuje 4 miliardy korun. Hlavní činností skupiny je linková autobusová doprava. Na trhu pravidelné osobní autobusové dopravy v České republice zaujímá Arriva vedoucí postavení. Ročně přepraví 120 milionů cestujících. Arriva je také provozovatelem osobní železniční dopravy.
Arriva v České republice je součásti skupiny Arriva, jedné z největších dopravních společností v Evropě, která zaměstnává 56 000 lidí a ročně přepraví více než 2,2 miliardy cestujících ve 14 evropských zemích.
Do skupiny ARRIVA v České republice patří tyto společnosti:
ARRIVA TRANSPORT ČESKÁ REPUBLIKA
ARRIVA VLAKY
ARRIVA MORAVA
ARRIVA PRAHA
Arriva Services
ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY
ARRIVA TEPLICE
ARRIVA VÝCHODNÍ ČECHY
OSNADO
PROBO BUS
www.arriva.cz
ID: 2266786  Datum zveřejnění: 30.9.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 18000 - 21000 Kč/měsíc