Účetní

ARROW International CR, a.s. (MPSV)

Pražská třída 209, 500 04 Hradec Králové, Okres Hradec Králové
plný úvazek
Termín nástupu
2017-07-01
Mzdové podmínky (brutto)
22000 - 27000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Účetní všeobecní (43111)

Pracoviště a kontakty

Firma:ARROW International CR, a.s., IČ 60112387
Pracoviště:ARROW International, CR a.s., Pražská třída 209/182, Plačice, 500 04 Hradec Králové 4

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-07-01
Mzdové rozpětí:od 22000 do 27000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:ÚČETNÍ
- PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, nástup od 1. 7. 2017
- Náplň práce: Účtování tuzemských a zahraničních přijatých faktur (dále jen FP): •Kontrola formální správnosti účetních dokumentů, •Zanesení FP do účetních systémů, •Blokování a odblokování faktur k úhradě, •Měsíční rekonciliace konečného zůstatku vybraných rozvahových účtů, •Vedení dodavatelského saldokonta, •Účtování a správa silniční daně a daně z nemovitých věcí, •Příprava podkladů pro účetní uzávěrku a audit, •Zastupování vybraných činností z účetní oblasti
- Požadujeme: •Ukončené SŠ vzdělání ekonomického směru, •Praxi na obdobné pozici minimálně 1 rok, •Základní znalost anglického jazyka, •Znalost MS Office, SAP výhodou, •Odpovědný přístup k práci, pečlivost a samostatnost
- Co nabízíme: •Zajímavou a odpovědnou práci, •Dobré mzdové ohodnocení, •Vzdělávání a odborný růst, •Zaměstnanecké výhody, systém benefitů (závodní stravování, 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění), •Příjemné pracovní prostředí
- V případě zájmu kontaktujte: Soumarová Andrea, tel.: 495 759 108, e-mail: [email protected]

Poslední změna:2017-04-11, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové

číslo volného místa: 12492560743

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC, MS Office
Jazykové znalosti:Angličtina - (Nezadáno), základní znalost