Specialista pro podporu a rozvoj online marketingových agentur

Arteria S.A.

Místo práce
Polsko
plný úvazek
Termín nástupu
02.02.2015

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

●Identifikaci a analýzu potřeb agentur v oblasti online marketingu
●Rozvíjení spolupráce s agenturami
●Rozvoj dovedností partnerů v oblasti prodeje, tvorby a vedení reklamních kampaní
●Podporu v oblasti znalostí a možností využití služeb a platforem Google, jako je AdWords a YouTube

Zaměstnanecké výhody, benefity

●Základní finanční ohodnocení: od 5000 PLN (brutto/měsíc)
●Atraktivní systém prémií
●Stabilní zaměstnání – pracovní smlouva
●Školení v oblasti nástrojů internetové reklamy a prodejních technik
●Zaměstnavatel poskytuje relokační podporu
●Práci v mladém, rozvíjejícím se týmu

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Polský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Zajímáte se o nové technologie? Používáte slużby Google každý den?
Chcete si prohloubit znalosti v oblasti internetových médií?
Kreativita, otevřenost vůči lidem, schopnost pracovat v rychle se měnícím prostředí a dynamickém kolektivu jsou vlastnosti, které vás vystihují?

Máme pro vás nabídku práce!

Otevírá se před vámi možnost propagovat služby Google podnikatelům z českého trhu.
ID: 1996682  Datum zveřejnění: 30.1.2015