Portýr 4* hotel

Arthurinvest, s.r.o.

Místo práce
Sokolovská 11, 18600 Praha 8
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
14.11.2016
Nabízený plat (hrubého)
17000-20000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obsluha hotelových hostů, asistence recepci hotelu, asistence při parkování, jiné manuální činnosti, ranní/odpolední/noční směny v délce 7,5 hod

Zaměstnanecké výhody, benefity

Každý zaměstnanec má nárok kromě stabilní mzdy na : kvartální bonusy, příspěvek na penzijní připojištění, jazykové kurzy na pracovišti, příspěvek na kartu Multisport, firemní stravování, příspěvky na obuv, novou pracovní uniform, firemní slevu na ubytování, další sociální benefit

Informace o náboru

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

31.12.2016 (zbývá ještě 22 dnů)

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Hledáme usměvavou aktivní osobu která ráda pracuje s lidmi, komunikuje i v anglickém jazyce, vlastní řidičský průkaz sk. B a chce se nadále rozvíjet

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

4 hvězdičkový moderní úspěšný hotel ( 214 pokojů, 2 konferenční místnosti) v centru Prahy právě nyní hledá nového kolegu do svého mladého a dynamického týmu!!! Pokud máte zájem o stabilní zaměstnání, kde je pro nás nejdůležitější spokojenost hostů ale stejně tak i spokojenost všech zaměstnanců , jejich rozvoj a příjemné pracovní prostředí, tak nás neváhejte kontaktovat.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců

Adresa společnosti

Hotel Jurys Inn Prague 4*
Sokolovská 11
18600 Praha 8

Kontakt

Kontaktní osoba: Jana Müllerová
Tel.: 226222604
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis
ID: 2760912   Datum zveřejnění: 8.12.2016