Špecialista predaja po telefóne

arvato services k.s.

Miesto práce
Londýnské náměstí 1, 639 00, Brno, Brno - město
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
03.11.2014

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-kontaktovanie zákazníkov,
-analýza potrieb,
-ponuka produktu na mieru.

-fixný plat,
-bonusové ohodnotenie za každý predaj,
-náborový prispevok 4.000 Kč
-13. plat,
-stravenky,
-zázemie v medzinárodnej spoločnosti pôsobiacej vo viac ako 50 krajinách,
-prácu na hlavný pracovný pomer alebo dohodu,
-priebežné vzdelávanie a kariérny postup,
-školenie komunikácie, psychológie a produktov hradené zamestnávateľom,
-príjemné, moderné a klimatizované pracovné prostredie, kancelárie cca 15 min MHD od centra,
-priateľský a férový kolektív, korektný prístup, etický kodex spoločnosti,
-5 týždňov dovolenky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

-komunikačné schopnosti,
-chuť zlepšovať svoje výsledky,
-ťah na bránku, energiu, dravosť
-obchodného ducha, cit pre predaj,
-skúsenosť s predajom výhodou,
-znalosť práce s PC.

Arvato Services is a subsidiary of arvato AG, the internationally networked media service provider of Bertelsmann AG. Arvato Services is a leading global third-party outsourcing provider offering its clients customized end-to-end business solutions at every stage in the value chain, including customer relationship management (customer& technical support hotlines), supply chain solutions, media replication, fulfillment & distribution a on-demand services. arvato Polska is a subsidiary of arvato AG, an international outsourcing provider, employing over 2000 people in 8 localizations in Poland. Together with the global leader in the Internet industry, we have started a new businness project.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1901069  Datum zveřejnění: 16.10.2014