Pracovník zákaznické podpory s maďarštinou pro shell hu

arvato services k.s. (MPSV)

Místo práce
Londýnské náměstí 853, 639 00 Brno, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-25
Mzdové podmínky (brutto)
18400 - 22500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech (42220)

Pracoviště a kontakty

Firma:Arvato services k.s., IČ 28511018
Pracoviště:Arvato services k.s. - Brno, Londýnské náměstí 853/1, Štýřice, 639 00 Brno 39

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Nižší střední odborné
Pracovní poměr:od 2017-05-25
Mzdové rozpětí:od 18400 do 22500 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:První kontakt e-mailem nebo telefonicky od 8-16:30hod.

Shell - Pracovník zákaznické podpory v maďarštině
Znáte společnost Shell či jste dokonce sami členy jejich klubu ClubSmart? Pracovali byste rádi pro takovou společnost? Hledáme komunikativní zaměstnance na linku zákaznické podpory výše zmíněného klubu, kteří rádi tráví svou pracovní dobu v kontaktu s jinými lidmi a ochotně jim pomáhají s jejich problémy a otázkami.

Nabízíme:
- motivační plat s možností jeho navýšení dle schopností uchazeče
- bonusy - 13. plat, stravenky, multitikety, 5 týdnů dovolené,...)
- možnost postupu na vyšší pozice či další projekty
- zaškolení a vstupní trénink
- příjemné pracovní prostředí v mezinárodní společnosti
- moderní kanceláře v blízkosti centra Brna

Požadujeme:
- maďarský jazyk na úrovni rodilého mluvčího
- základní znalost anglického jazyka
- komunikativnost a profesionální vystupování směrem k zákazníkům
- uživatelskou znalost MS Office

Popis práce:
- denní komunikace se zákazníky prostřednictvím telefonu a emailu v maďarštině
- linka je pasivní, vyčkává se na hovory zákazníků
- nejedná se o prodej ani marketing
- poskytování informací o účtu Shell ClubSmart, pomoc s registrací nových členů, vedení a úprava jejich profilů,
- nástup možný ihned
Jazyk komunikace: ČJ/AJ
Language for communication: Czech/English

Poslední změna:2017-05-25, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-město

číslo volného místa: 12741870725

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jazykové znalosti:Maďarština - Aktivní