Obsluha strojů s VZV v Plauen

ARWA Personaldienstleistungen GmbH

Místo práce
Oberer Steinweg 2, 08523 Plauen, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
10.10.2016
Mzdové podmínky (brutto)
1300,00€

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

ARWA Personaldienstleistungen GmbH Plauen hledá operátory strojů a zařízení v různých odvětvích s dobrou němčinou a zkušenostmi v oboru. Průkaz obsluhy vysokozdvyžných vozíků výhodou.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Kvalitní platové ohodnocení.

Informace o náboru

Životopisy zasílejte prosím na [email protected] nebo volejte na 00493741148520. Hovoříme česky.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Firmy jsou dostupné na denní dojíždění z Karlovarského kraje. Jde o výrobu v automobilovém průmyslu, dřevovýrobu a jiné výroby s obsluhou nejrůznějších strojů a zařízení. Dále se jedná o vyskladňování a logistiku.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

kovovýroba, dřevovýroba, sklad, ostatní výroba, logistika

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Skladové hospodářství - Základy

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Prostě dobrý personál.“ Podnikatelské směřování firmy ARWA Personaldienstleistungen nelze popsat lépe a stručněji. V popředí stojí pružná a nebyrokratická personální řešení pro podniky ze všech odvětví a odborných oblastí.

Pevný základ nyní již více než pětatřicetiletého úspěchu podniku tvoří motivace, vzájemná důvěra a snaha být vždy o krok před konkurencí.

Firma ARWA Personaldienstleistungen jako zaměstnavatel zhruba 4 300 zaměstnankyň a zaměstnanců nasazovaných v zákaznických podnicích vnímá svou zvláštní odpovědnost, protože práci lze z pohledu týmu místní pobočky považovat za úspěšnou jen tehdy, když se k sobě zákazník a pracovníci odborně a osobnostně dobře hodí.
ID: 2751168  Datum zveřejnění: 5.10.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1300,00€